akwarela, karton / 42 x 60 cm
68,5 x 82,5 cm, wymiary z ramą
sygnatura i data l.d.: ’Justyna Kocztorz 2017r.’
numer inwentarzowy: 59/28/5/2019
POCHODZENIE:
twórca