19

Gustave de BREANSKI, NA BRZEGU MORZA

Olej, płótno; 59 x 71 cm
Sygnowany p.d.: Gustave de Breanski
Estymacja 9000 - 10000
157 Aukcja
19 listopada 2016 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
1 588 EUR
Wyświetleń: 58 | Ulubione: 0

Dom Aukcyjny Ostoya

157 Aukcja
19 listopada 2016 CET/Warsaw

Dom Aukcyjny Ostoya
Dom Aukcyjny Ostoya
ul. Zajączka 8
01-522 Warszawa
+48228392406
Poniedziałek
11:00 - 19:00
Wtorek
11:00 - 19:00
Środa
11:00 - 19:00
Czwartek
11:00 - 19:00
Piątek
11:00 - 19:00
Sobota
11:00 - 15:00
Niedziela
Zamknięte
Gustave De Breanski star
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także