srebro cechowane pr. 800, waga 1228 g;
w składzie: - 12 noży (ostrza ze stali nierdzewnej): dług. 22,5 cm; ślady napraw 6 noży; - 12 widelców: dług. 19 cm; sygn. na uchwycie;
XIX/XX w.