porcelana, farby naszkliwne, złocenie;
- 13 talerzy płaskich: 4 x 24 x 24 cm; - 2 talerze głębokie: 5 x 23,5 x 23,5 cm;
z drobnymi ubytkami; jeden talerz płaski bez ubytków, z pęknięciem;
sygn. na spodzie kobaltem podszkliwnym.
Berlin, XVIII w.