Setkowicz Adam, Przy krzyżu na rozstajach, lata 20. XX wieku
Akwarela, papier czerpany, karton; wymiary: 17 x 32 cm; sygnowany lewy dół: A. Setkowicz; na odwrocie stempel zakładu ramiarskiego Hermana Kornhausera w Krakowie.
Aukcja Dzieł Sztuki nr 61. Malarstwo, rysunek, grafika