akryl, płótno, 100x100 cm , Obraz był prezentowany na wystawie „Drugi Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (2015) oraz reprodukowany w katalogu 2. Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców, Łódź 2015.
sygn.p.d.