akryl, akwarela, pastel, kredka, papier / 42 x 30 cm
wymiary karty 46 x 34 cm
sygnatura i data p.d.: ‘Sebastian Łyczko 2019’
numer inwentarzowy: UK/sł/25/5/2020/7
POCHODZENIE:
twórca