788

Sebastian Łyczko (Ur.1975), Pejzaż jesienny, 2019

Estymacje: 269 - 404 EUR
akryl, akwarela, pastel, kredka, papier / 30 x 28,5 cm
wymiary karty 34 x 32 cm
sygnatura i data p.d.: ‘Sebastian Łyczko 2019’
numer inwentarzowy: UK/sł/25/5/2020/11
POCHODZENIE:
twórca
Aukcja sztuki
10 grudnia 2020 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
179 EUR
269 - 404 EUR
Wyświetleń: 45 | Ulubione: 0

Damma

Aukcja sztuki
10 grudnia 2020 CET/Warsaw

Damma
Debiut Ambasador Marki Młodych Artystów Sp. z o.o.
?
43-300 Bielsko-Biała
+48 504818699