akryl, akwarela, pastel, kredka, papier / 30 x 28,5 cm
wymiary karty 34 x 32 cm
sygnatura i data p.d.: ‘Sebastian Łyczko 2019’
numer inwentarzowy: UK/sł/25/5/2020/11
POCHODZENIE:
twórca