akryl, olej, płótno, 90x90 cm, sygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2020, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Na skrzydłach pieśni I" akryl, olej, płótno, 90x90, 2019/ 2020