Tetmajer-Naimska Jadwiga (1891-1975), Cienie we wsi, ok. 1911
Olej, tektura; wym.: 12 x 21 cm; sygn. l.d. monogramem JT. Na odwrocie naklejka TPSP w Krakowie z opisem pracy.
Aukcja Dzieł Sztuki nr 62. Malarstwo, rysunek, grafika