litografia, papier; 87,5 x 62,5cm;
sygn.na płycie z prawej: TA (monogram wiązany)
u dołu napis: III WYSTAWA.TOW.ART.POL.SZTUKA W SAL-/LACH TOW-P.S.P. W SUKIENNICACH OD 18 CZER./DO 18 LIPCA WSTĘP 20ct DLA CZŁON.T.P.S.P. 10ct