· Artysta: Julian Fałat
· Tytuł: Biały szpic
· Wymiary: 46,5 x 39 cm
· Technika: akwarela/papier
· Praca sygnowana: Sygnowany l.d.: jFałat
· Oprawiony
· Certyfikat
· Artysta: Julian Fałat
· Tytuł: Biały szpic
· Wymiary: 46,5 x 39 cm
· Technika: akwarela/papier
· Oprawiony
· Certyfikat