akryl / płótno
100 x 140 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: DOMINIK | SMOLIK | „BERGMEN” | AKRYL/PŁÓTNO | 100 X 140 CM
sygnowany i datowany na odwrociu śr.: Dominik | Smolik | XXMM