TATRY. Album z fotografiami.
58 fotografii czarno-białych na 20-tu kartach, oprawa pł. z epoki. Format albumu: 20 x 30 cm, 19 fot. o wym. ca: 11,5 x 18 cm, pozostałe fot. o wym. ca: 8,5 x 13,5 cm. Fot. naklejone na kartonowe karty, opisane białą kredką (?). Datowane 1959 i 1960 r. Fot. przedstawiają widoki górskie oraz turystów podczas wycieczek górskich.
Niew. przybrudz. oprawy albumu, poza tym stan b. dobry.