Pojemnik Głowa dziecka ze smoczkiem
(ok. poł.XX w.) sygn.nieczytelnie
porcelana biała, malowana, wys. 12 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||