Jerzy Gnatowski(1929-2012)
Drzewa nad stawem sygn.p.d. Jerzy Gnatowski
olej, tektura, 43x50 cm
Jerzy Gnatowski(1929-2012)
olej, tektura, 43x50 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||