akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: DOMINIK SMOLIK /”WHITE ORCHESTRATION”/ AKRYL/PŁÓTNO/100 x 100 CM/KRAKÓW MMXVII/Dominik Smolik