55

Joanna Dąbkiewicz-Luścińska, Macierzyństwo (2011)

akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "JOANNA DĄBKIEWICZ – LUŚCIŃSKA "MACIERZYŃSTWO" 2011 ROK"

Joanna Dąbkiewicz-Luścińska (ur. 1967, Konin)

Studiowała na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu. Dyplom z malarstwa uzyskała w pracowni profesora Wojciecha Sadleya w 1994 roku. Zajmuje się malarstwem sztalugowym i rysunkiem. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. Swoje prace prezentowała na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych m.in. w Bydgoszczy - BWA 1998, Warszawie - Muzeum Plakatu w Wilanowie 1998, Getyndze 2001, Szczecinie - XXII Festiwal Malarstwa Współczesnego 2008, Opolu - Galerii ZPAP 2009, Toruniu - Centrum Sztuki Współczesnej - 622 upadki Bunga 2011, Galerii ZPAP 2011, 2014, Galerii Nad Wisłą 1992, 1999, Pod Aniołem 1994, Tumulcie 1998, Galerii NRD 2005, Domu Muz 2007, 2013, Galerii autorskiej W.W Kozioł 2012, Warszawie - SH Studio 2013, Łodzi - Galerii Ars Nova 2015, Fabryce Sztuki 2016, Nidzicy - Galerii Pod Belką 2015, Pradze - Galerii U Zlateho Kohouta 2016, Piotrkowie Trybunalskim - Galerii Oda 2016.  Otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia w Przeglądzie Twórczości Okręgu Toruńskiego Dzieło Roku. Jej twórczość oscyluje pomiędzy abstrakcją a figuratywną ekspresją.

Aukcja Sztuki XXI wieku
12 kwietnia 2017 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
234 EUR
Wyświetleń: 83 | Ulubione: 0

101 Projekt

Aukcja Sztuki XXI wieku
12 kwietnia 2017 CEST/Warsaw

101 Projekt
101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej i Dom Aukcyjny sp. z o. o.
ul. Wilcza 55/63
00-679 Warszawa
+48 882 022 604
Poniedziałek
11:00 - 19:00
Wtorek
11:00 - 19:00
Środa
11:00 - 19:00
Czwartek
11:00 - 19:00
Piątek
11:00 - 19:00
Sobota
11:00 - 15:00
Niedziela
Zamknięte
Joanna Dąbkiewicz-Luścińska star