litografia barwna, papier; 47,8 x 56,5 cm (odcisk kamienia);
sygnowany na płycie l. d.: Kisling;
opisany ołówkiem l. d.: H.C. / 25 "R" / M.K oraz p. d.: owalny wycisk: ATELIER KISLING i podpis ołówkiem: Jean Kisling.