olej, płótno; 30 x 24 cm;
sygn., dat. i opisany: DOBRE / 2015 / E. DWURNIK;
na odwrocie opis autorski: 2015 / E. DWURNIK / „DOBRE” / NR: IX - 1937 / 5360.