olej, płótno; 24 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany: ZAMBRÓW E.DWURNIK 2015;
na odwrocie opis autorski: 2015 / E. DWURNIK / „ZAMBRÓW” / NR: IX / 1982 / 5351.