srebro próby 1 wewnątrz złocone cechowane (CHRISTOFLE, znak firmy, cecha państwowa z głową Minerwy i próbą, nr wyrobu 586496);
wys. 20,5 cm, szer. 28,8 cm, głęb. 15,8 cm; waga 838 g.
Paryż, k. XIX w.
Na okrągłej, czterodzielnej stopie, z cebulastym brzuścem, pionowo żebrowanym, po bokach podwójne, wolutowe uchwyty, nakrywa zwieńczona pełnoplastycznymi orzechami laskowymi na listkach. Wnętrze złocone.