srebro wewnątrz złocone próby 830 cechowane( półksiężyc, korona 830 S, francuska cecha
importowa, nieczytelny znak, bite w głąb Christian Dior); wys. 13,2 cm, średn. 7,4 cm;
waga 222 g.
Niemcy, 2 ćw. XX w.