Olej, płótno, 115 x 150 cm, 2017 sygn. na odwrocie.
Piotr STAROŚCIC (1992)
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Zajmuje się współczesnym malarstwem figuratywnym. Wyróżniony na najważniejszych konkursach międzynarodowych, m.in. w Barcelonie i Nowym Jorku.