47 brylantów o masie łącznej około 0,35ct H/VS-SI 37 szampańskich brylantów o masie łącznej około 0,55ct FB/VS
łączna masa diamentów w wyrobie około 0,90ct
sygnowany wewnątrz obrączki „W. KRUK”
masa wyrobu: 8,00g