akryl/płyta stolarska, deski, 95 x 118 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie:
PASSE-PAR-TOUT VI I Akryl I 95 x 118 I 174 MAD I JAN I BER I DYSZ I AK I 1990/1992