Arika Madeyska (1928-2004), MARTWA NATURA, LATA 80. XX WIEKU
Estymacje:
952 - 1 190 EUR
olej/płótno, 30,5 x 42 cm w świetle passe-partoutsygnowany p.g.: Madeyska