akryl, monety/płótno, 146 x 96 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: 2013 | E. DWURNIK |’OBRAZ NR - 328’- NR: [ XXV] - 328 - [4888]
oraz górnej listwie krosna E. Dwurnik | Nr: [ XXV] - 328 - [4888]