Odbitka żelatynowo-srebrowa, 27,6 x 20,5 cm
vintage print
sygnowana, datowana i opisana na odwrocie: ZYGMUNT RYTKA | 'Bluff'| 1976 | 27,6 x 20,5 | podpis i odcisk palca
wskazującego artysty