olej, płótno, 25x25 cm kompozycja, 31x31 cm w oprawie
sygn. p.d.: St. Kortyka 2011, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA “BIAŁY BRZEG” 2011 olej 25x25