Kraków 1933, 36 x 29 cm; oprawa współczesna,skóra z wklejoną na licu ilustracją z wydania kartonowego, 21 tablic z drzeworytami oraz liczne drzeworyty w tekście.
Tekst w jęz. Polskim, angielskim i francuskim Dedykowany nakład 3000 szt. Brak podpisu autora, wbrew informacji w stopce.Stan zachowania: idealny
Pierwsze i jedyne ilustrowane opracowanie ukazujące szczegóły kultu naszych praprzodków.