technika własna/papier, 21 x 29,7 cm
sygnowany, datowany i opisany na rewersie: ‘WIKTOR | DYNDO | „The World is A Mess (048 | mixed media / papier, 21 x 29,7 cm | 2017, Doha, Quatar | [sygnatura]’