cynkografia/papier, ed. E/A 39 x 49 cm, (w świetle passe – partout), oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'Edwurnik 2002' opisany u dołu: 'E/A Kielce'
POCHODZENIE:
- kolekcja prywatna, Polska