monotypia/płótno, 53 x 68 cm, oprawiony, sygnowany i datowany p.d: ‚J. Kraupe 1969’ opisany l.d: ‚ „Oratorium J. Seb. Bacha” ...[nieczyt.]’
POCHODZENIE:
- Dom Aukcyjny REMPEX, 2012
- kolekcja prywatna, Polska