gwasz/tempera/karton, 40 x 50 cm, oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'JModzelewski 2006' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jarosław Modzelewski | ""Para"" 2006 | gwasz, temp. | 40 x 50'
POCHODZENIE:
- kolekcja prywatna, Polska