linoryt barwny/papier, ed. 6/40, 70 x 50 cm, oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'J. Kraupe 1979' opisany l.d: ' "Sygnatura Iwa" 6/40'
POCHODZENIE: – Galeria M. Jędrysiak, Zakopane, 2013 – kolekcja prywatna, Polska