akwarela/gwasz/papier, 49 x 62 cm, oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'JTarasin 96' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Tarasin 96 | Przedmioty II'
POCHODZENIE:
- Galeria ARTEMIS, 2011
- kolekcja prywatna, Polska