akryl/płótno, 102 x 76 cm, sygnowany l.d: '(Dudi) sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANDRZEJ DUDZIŃSKI | ""TOTAL SPONTAN I"" | 2014'
POCHODZENIE:
- bezpośrednio od artysty