WCN
STAROŻYTNOŚĆ 24
ŚREDNIOWIECZE 175
POLSKA NOWOŻYTNA od XVI wieku 370
MONETY PAŃSTW HISTORYCZNIE ZWIĄZANYCH W POLSKĄ 38
MONETY WOJSKOWE 29
MONETY DOMINIALNE 2
MONETY ZASTĘPCZE 1
BANKNOTY 187
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
POLSKA 180
Insurekcja Kościuszkowska 1794 10
Księstwo Warszawskie 1807-1815 3
Królestwo Polskie 1815-1831 2
Zabór rosyjski 1831-1864 1
Powstanie Listopadowe 1830-1831 1
Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918 2
II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 12
Bony na cele patriotyczne 1914-1923 3
II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 19
Generalna Gubernia 1939-1945 2
Reichskreditkassen 1939-1944 1
Asygnaty kontrybucyjne miasta Warszawy 1
Bank Polski na emigracji 1939-1952 1
Polska powojenna 1944-1952 55
Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 8
III Rzeczpospolita Polska od 1989 8
Gdańsk 7
Banknoty zastępcze z ziem polskich do 1923 roku 16
Banknoty zastępcze w II Rzeczypospolitej Polskiej 2
Banknoty i bony okresu II Wojny Światowej 9
Banknoty zastępcze polskich emitentów z okresu woj 13
Banknoty spółdzielni wojskowych z okresu II Rzeczy 6
ROSJA 7
MEDALE 29
PLAKIETY 1
ORDERY I ODZNACZENIA 5
MONETY ZAGRANICZNE 98

Stan zachowania

59 aukcja WCN

Następna kategoria