Zielona głowa, 2017
olej, płótno, 80x70 cm
sygn. u góry: Świniarski 17, opisany na odwrocie: “Zielona Głowa” Świniarski Tadeusz 2017
Zielona głowa, 2017
olej, płótno, 80x70 cm