olej/płótno, 70 x 55 cm, oprawiony, sygnowany l.d: 'A. Karpowicz – W.' sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'ANNA KARPOWICZ – WESTNER | "W cieniu piwonii" | "Pfingstrosen" | olej/płótno | 70 x 55 | 2018'