olej/płótno, 85 x 70 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'R. MACIUSZKIEWICZ '84' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ROMAN MACIUSZKIEWICZ 1984 | "WIZYTA" 80 (w ramce)' Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite