technika mieszana/płyta, 72 x 61 cm, oprawiony, sygnowany datowany i opisany na odwrociu: 'ZPAP, KRAKÓW | M. KOCHANOWSKI | "ARCHITEKTURA III" | 72 x 61' na odwrociu nalepka z danymi obrazu z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych, Oddział w Krakowie'