olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. l. d.: H. KRYCH;
na odwrocie napis: AUTOR HENRYK KRYCH / WARSZAWA UL PILICKA 6 / TEMAT "POMIECHÓWEK" / WYMIAR 81 x 60 cm / TECH. OLEJ.