akwarela, gwasz, ołówek, karton; 40 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62
oraz opis: alternatywa kolorystyczna; karton z dwóch sklejonych arkuszy, załamania i przedarcia kartonu.