akryl, płótno, deska, 14 x 64 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie: JAN | BER | DYSZ | AK |1977-1978 | OBSZAR KONCENTRUJĄCY | AKRYL | 14 X 64 cm | 7 MAD |
wskazówki montażowe