Patera Włocławek
Włocławek, lata 60. XX w.; fajans, farby podszkliwne; wym: 30,5x27,5 cm. wym. numer dekoracji: 6068, sygnatura Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905 |