Garnitur do ciasta
Chodzież (1+4) Chodzieskie Zakłady Porcelany i Porcelitu, lata 60. XX w. porcelit malowany, Wym: 28,5 cm,16,5 cm. Na mniejszych talerzykach niewielkie przetarcia. |