Zygmunt Menkes, MARTWA NATURA Z OBRAZAMI I GITARĄ, LATA 20. XX W.
Estymacje:
18 913 - 21 277 EUR
Dodatkowe opłaty:
olej, płótno / 130 x 86 cm