PL EN DE

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

Bereska Numizmatyka

07/04/2018
zestaw 10 półtoraków, Zygmunt III Waza, Bydgoszczzestaw 10 półtoraków, Zygmunt III Waza, Bydgoszcz

Cena wywoławcza
250 PLN
Stan zachowania
II/III
280 PLN
112%
Ceny wraz z opłatą aukcyjną (Zmień)

Stan zachowania: II/III

1). Półtorak Bydgoszcz 1615, Górecki w wersji 3.2 nie notuje, stan: 3+/2-, niedobity; 2). Zygmunt III Waza, Półtorak Bydgoszcz 1616, Górecki B.16.1.c F1, stan 3; 3). Zygmunt III Waza, Półtorak Bydgoszcz 1617, Górecki B.17.2.c F1, ale podwójnie nabita punca O w POL, stan 3+; 4). Zygmunt III Waza, Półtorak Bydgoszcz 1621, Górecki B.21.2.c F1, ale odmienna interpunkcja legendy, stan 2/2+, lekko niedobity; 5). Zygmunt III Waza, Półtorak Bydgoszcz 1623, Górecki B.23.3.b F1, stan -2; 6). Zygmunt III Waza, Półtorak, Bydgoszcz 1622, Górecki B.22.2.d F1, ale odmienna interpunkcja, stan 2-, ale czyszczony; 7). Zygmunt III Waza, Półtorak Bydgoszcz 1623, Górecki B.23.3.b F1, stan 2/2-; 8). Zygmunt III Waza, Półtorak Bydgoszcz 1624, Górecki B.24.2.a F1, stan 2, niedobity; 9). Zygmunt III Waza, Półtorak Bydgoszcz 1624, Górecki B.24.2.a F1, stan 3+; 10). Zygmunt III Waza, Półtorak Bydgoszcz 1624, Górecki B.24.2.a F1, stan 2/2-

Twoja notatka

12.00%
  1. Organizatorem aukcji jest BERESKA NUMIZMATYKA Justyna Leszczyńska-Bereska, Aleja Solidarności 117 lokal 207, 00-140 Warszawa, NIP 772 224 10 53
  2. Aukcja odbywa się na zlecenie i rachunek właścicieli przedmiotów i w imieniu licytujących.
  3. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest wcześniejsza rejestracja, jednoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu, oraz akceptacja przez Organizatora limitu wydatków, jaki przyznawany jest Uczestnikowi, powyżej którego nie może On licytować.
  4. Uczestnik aukcji może poprosić o zwiększenie kredytu wydatków, przy czym Organizator zastrzega sobie prawo uwarunkowania tej prośby wpłatą wadium.
  5. Organizator rezerwuje sobie prawo wykluczenia z aukcji osób niepożądanych wg własnego uznania.
  6. Opłata aukcyjna wynosi 12% i doliczana jest do wylicytowanej kwoty.
  7. Zwycięzca licytacji jest zobowiązany do uregulowania należności w ciągu 7 dni od zakończenia licytacji. Po upływie tego terminu Organizator ma prawo anulować niepłacone zamówienia aukcyjne, bądź rozpocząć naliczanie odsetek ustawowych za zwłokę. W indywidualnych przypadkach, istnieje możliwość przedłużenia terminu płatności, w wyniku indywidualnych ustaleń między stronami, zawartymi przed rozpoczęciem licytacji.
  8. Opis przedmiotów aukcji podany jest w dobrej wierze, a autentyczność oferowanych przedmiotów jest gwarantowana przez Organizatora bezterminowo, chyba że w opisie danego przedmiotu zaznaczono inaczej. Za ewentualne, pozostałe wady fizyczne, a także za wady prawne rzeczy odpowiedzialność ponoszą Właściciele Przedmiotów.
  9. Oglądanie przedmiotów aukcyjnych możliwe jest dla Uczestników aukcji w jednej z siedzib Organizatorów, po uprzednim telefonicznym umówieniu się na wizytę, oraz ustaleniu pozycji które ma udostępnić Organizator.
  10. Uczestnicy aukcji biorący udział w licytacji będą traktowani tak jakby oglądali (fizycznie) przedmioty i studiowali ich stan zachowania. Wszelkie zastrzeżenia dotyczące określeń podanych w katalogu będą przyjmowane przez Organizatorów wyłącznie na piśmie.
  11. Zakończenie licytacji następuje po trzykrotnym wywołania ceny i jej zatwierdzeniu (przybiciu), a zwycięzcą licytacji zostaje ten jej Uczestnik, który zaoferował zatwierdzoną cenę.
  12. Walutą aukcji jest PLN i wartość wyrażona w tej walucie stanowi podstawę rozliczeń.
  13. Rozliczenie następuje poprzez dokonanie przelewu na rachunek bankowy Organizatora
    • Nazwa banku: ING Bank Śląski Właściciel konta: BERESKA NUMIZMATYKA Justyna Leszczyńska-Bereska, Al. Solidarności 117 lok. 207, 00-140 Warszawa
    • Numer konta w PLN: 74105010381000009095074911 – PŁATNOŚCI KRAJOWE
    • Numer konta w PLN: PL 74105010381000009095074911 – PŁATNOŚCI ZAGRANICZNE, SWIFT: INGBPLPW
  14. Organizator akceptuje regulowanie równowartości należnej kwoty również w walutach EURO i USD. Dane do przelewu zostaną podane po uzgodnieniu z Organizatorem kursu wymiany i ewentualnych kosztów bankowych.
  15. Wylicytowane przedmioty będzie można odebrać osobiście w siedzibie firmy, po wcześniejszym umówieniu się na odbiór, lub opłacone przedmioty mogą zostać dostarczone wysyłkowo. Koszt wysyłki ustalany indywidualnie. Przedmioty nie są wysyłane za pobraniem.
  16. Przedmioty o wartości powyżej 16.000 PLN mogą być wywiezione poza granicę Polski tylko po uzyskania pozwolenia na wywóz. Zasady wywozu i wydawania zezwoleń na wywóz reguluje ustawa z dnia 23.07.2003 „O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami”, a w szczególności jej nowelizacja z dnia 18.03.2010r.
  17. Obowiązek uzyskania stosownych pozwoleń wywozowych spoczywa na Zwycięzcy licytacji i Organizator nie pośredniczy w tej procedurze.
  18. Niniejszy regulamin został sporządzony w języku polskim i opublikowany w tymże języku. W kwestiach spornych moc prawną ma jedynie polski tekst regulaminu.
  19. Miejscem rozstrzygania ewentualnych sporów jest właściwy dla Organizatora Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy.

Wyświetleń: 98 | Ulubione: 0

Pozostałe aukcje

27/04/2019
19/01/2019
22/09/2018